‘En Özel ve En Güzel’ anlarınız için DEV davetiye
İşimizde deneyim sahibiyiz ve iddialıyız:
Kurulduğumuz 2004 yılından bu yana kalitemizden en ufak bir ödün vermeden sağladığımız hizmet bünyesinde, birbirinden değişik davetiye modelleri ile sizler için her daim en iyisini sunmak adına tüm gücümüzle çalışıyoruz. Teknolojiyi ve davetiye konusundaki bütün yenilikleri devamlı olarak takip ederek bünyemize katıyor ve seçenek fırsatını her gün daha çok arttırıyoruz.
“Güzel anlarınızı paylaşın” sizlerle birlikte paylaşıyor, aynı heyecanı yaşıyoruz:
Hayatınızın farklı dönemlerinde “En Güzel ve En Özel” dediğiniz anlar olmuştur ve mutlaka bundan sonra da olacaktır. İşte bu anlarınızı ve özel günlerinizi paylaşmak istediğiniz yakınlarınıza ve dostlarınıza ulaştırmak istediginiz en seçkin davetiyeleri hazırlamaktayız.
Avrupa standardlarında çalışıyoruz, işimizde profesyoneliz:
Davetiye üretiminin bütün aşamalarını, seçkin ekibiyle yapan firmamız, ayrıca ‘Fikrî Mülkiyet Hakları’na sahip çıkmayı ve başkalarının haklarına saygı göstermeyi ilke edinmiştir. 
Her aşamada sizinle birlikteyiz, başarıya birlikte koşuyoruz:
Bizlerle iletişime geçtiğiniz ilk aşamadan son aşamaya kadar, gerek kendi ekibimiz ve gerekse iş ortaklarımızla müşteri memnuniyetine odaklanmış şekilde sizlere hizmet vermekten büyük bir mutluluk duymaktayız.

İstenmeyen durumlar veya olabilecek aksaklıkları en kısa sürede gidermek için sizlere evinizdeki bilgisayar kadar yakın olduğumuzu belirtmek isteriz. 
Olabilecek aksaklıkları bizlere iletmeniz sizlere ve tüm müşterilerimize daha iyi hizmet vermemizi sağlayacaktır. 

Şimdiden yardım ve desteğiniz için çok teşekkür ediyoruz.  
Hızlı ve kaliteli, kısaca sizin memnuniyetiniz için çalışıyoruz:
Müşterilerimizin sipariş başvurularını mesai saatlari içerisinde, en kısa sürede yanıtlamayı ilke edinen firmamız, baskı işlemlerini de 1 veya 2 gün içerisinde sonuçlandırmaktadır. Olabilecek yanlış anlaşılmaların önüne geçebilmek ve daha iyi hizmet verebilmek için -eger mümkünse- yazılı iletişime öncelik verdigimizi belirtmek isteriz.
‘En Güzel ve En Özel’ günlerinize tanıklık edebilmek için buradayız ve bize vermiş oldugunuz sorumlulugun bilincindeyiz. 
Bizi seçtiginiz için teşekkür ederiz. 

 

Saygılarımızla,
DEV davetiye ailesi

Ürünü Paylaş

DEVLERİN AŞKI İÇİN BURADAYIZ Kapat